AUTORSKÉ

DEKORATIVNÍ FOTOGRAFIE S PŘÍBĚHEM

ADAMA LELKA

Pomyslnou třešničkou každého interiéru jsou bezesporu obrazy. Dokážou totiž vytvořit atmosféru, oživit interiér a dodat mu jeho jedinečnost. Díky mým dekorativním fotoobrazům můžete do vašeho obývacího pokoje, koupelny, dětského pokojíčku, kanceláře, ordinace, foyer, recepce, kavárny, nebo do kterékoliv jiné místnosti přenést nejenom pohodu, klid a pohlazení na duši, ale také exotickou vůni dálek, dramatickou dravost nespoutaného oceánu, pouštní klid či svěžest tropického deštného pralesa. Je jen na vás, jak chcete, abyste se vy doma nebo vaši klienti a kolegové ve firmě cítili. Přijměte proto pozvání do mé fotogalerie. Přijměte pozvání do pestrého světa emocí, příběhů a atmosfér celého světa.

KOLEKCE

V mé nabídce naleznete hned několik kolekcí. V každé z nich vás čekají pestré fotografie z celého světa. Planeta Země je natolik okouzlujícím místem, že o dech beroucí, dekorativní záběry není nouze. Prohlédněte si mou galerie, procestujte celý svět a vyberte si fotoobrazy, které s vámi maximálně souzní. V jejich špičkovém zpracování se na mě a mé kolegy můžete spolehnout. Vítejte v místě, kde se vaše sny o krásném interiéru stanou skutečností. Vítejte na místě, kde váš interiér získá svou nezaměnitelnou jedinečnost.

KRAJINY

Příroda je mocná a moudrá kouzelnice, talentovaná malířka i citlivá duše, která na naší planetě vykouzlila nejedno nádherné místo, vybarvila nespočet dech beroucí scenérii a vdechla pestré emocí do živé i neživé přírody. Stačí se jen rozhlédnout a obrazy, jak od nejtalentovanějšího umělce uvidíte všude kolem vás. Fotoobrazy s tematikou krajiny mám moc rád, protože jsou vhodné do každého interiéru, do každého druhu místnosti, která se vám vybaví.

KULTURA

Lidé a jejich kulturní tradice mě fascinují odjakživa. Na svých cestách vyhledávám příležitost, jak se významné ceremonie s foťákem v ruce zúčastnit. Máte kavárnu, bar, jóga centrum nebo jakoukoliv další místnost, do které byste rádi vdechli dynamickou, uvolněnou, poklidnou, zen nebo exotickou náladu? Myslím, že tato kolekce je právě pro vás. Kulturní tradice, umělecké skvosty a odraz naší lidské podstaty do věcí, které vytváříme, jsou skvělým důkazem kreativní duše lidstva. O to víc vytváří fotoobrazy s touto tematikou skvělý a harmonizující doplněk interiéru, díky kterému se často a rádi zasníte.

FAUNA A FLÓRA

Svět zvířat a rostlin miluji, protože je tak pestrý, zábavný, pozitivní a v mnoha případech i dekorativní. Foto obrazem se zvířecí tematikou bezesporu uděláte radost dětem v jejich pokojíčcích, hodí se i do čekáren a ordinací, ale věřte, že mnohé obrazy budou skvělým doplňkem i do vaší chodby, ložnice nebo obývacího pokoje. Nebojte se obrazů
s tematikou fauny a flóry. Uvidíte, že vás dokážou obě sféry života mile překvapit. Stejně jako často překvapují mě.

PORTRÉTY

Portréty se v interiérech objevují již odpradávna. De facto od doby, kdy člověk začal vidění světa vyjadřovat malbou. Pro mě lidská tvář odráží moudrost, pocity, zkušenosti i lidskou podstatu. Nemusíme mluvit, oči vše řeknou za nás. Navíc jsou lidské tváře nesmírně fotogenické. Dobrý portrét tak dokáže interiér oživit další duší, která díky němu do místnosti vstoupí. Myslím, že i portrét je skvělou volbou fotoobrazu do nejrůznějších typů interiéru.

LIMITOVANÉ EDICE

V kategorii limitované edice bych Vám rád nabídl fotoobrazy, jejichž motivy jsou mou srdcovou záležitostí a cesta k těmto fotografiím byla často velmi náročná. Každá fotografie, kterou jsem do této edice vybral proto bude tištěna v limitovaném množství pár kusů, tedy v nižším nákladu než je obvyklé. Počet u každého motivu tak bude individuální od 1 ks po 50 kusů. Fotoobrazy z limitované edice lze objednat pouze tak, jak je zde nabízím. Věřím, že se Vám tato řada bude líbit a že se některý z fotoobrazů stane unikátní součástí Vašeho interiéru.

VÝROBA FOTOOBRAZU

KAŽDÝ FOTOOBRAZ JE:

 

1. Vytištěn na lesklý fotopapír Epson Premium Glossy Photo Paper 255 g/m2.

2. Za studena laminován matným laminem s UV filrem Neschen (UV filtr zajišťuje dlouhodobou stálost barev a fotografie je také lehce čistitelná).

3. Kašírován, tedy podlepen, nekyselým podlepem od firmy Neschen na hliníkovou desku Dibond silnou 5 mm.

4. Rámován do Vámi objednaného rámu.

Každá fotografie je ze zadní části opatřena certifikátem s názvem, sériovým číslem fotografie a mým originálním podpisem.